Co děláme

Nedělní dopoledne - pro každého, kdo přijde

V neděli v 10 hodin se scházíme úplně všichni a rádi přivítáme každého, i neohlášeného, hosta. U nás nedělíme lidi na věřící a nevěřící.
 
Během „oficiálního“ programu si od našeho pastora poslechneme vždy aktuální zamyšlení o tom, co Bůh dnes říká nám, lidem 21. století. Součástí programu je také hudba. Této části programu říkáme chvály. To znamená, že na podiu naše kapela hraje moderní křesťanské písně k uctívání Boha, ke kterým se může kdokoliv v hledišti přidat.
 
Zároveň ve stejné budově probíhá samostatný program pro děti, většinou ve dvou věkových skupinách.
 
Po skončení málokdo pospíchá domů. Většinou se zdržíme k přátelským rozhovorům u „nejlepší kávy v Kolíně“ a domácího zákusku.

Switch – pro všechny teenagery

Switch = vypnout nebo zapnout. Pravidelná setkávání, kde můžeš prostě vypnout a jen si užívat volného času s kamarády při společném povídání, hraní her a při dobrém jídle. Taky čas od času pořádáme různé výlety, přespávačky i jiné akce.

Kidztown - pro batolata a jejich rodiče

Scházíme se ve čtvrtek dopoledne ke společným hrám a vyrábění s dětmi, a taky proto, aby si maminky mohly v klidu vypít kávu (samozřejmě tu nejlepší v Kolíně).

Business Chill - pro podnikavé lidi z Kolína a okolí

Chill znamená zchladit nebo taky zklidnit. A proto Business Chill je místem osvěžení, místem, kde po vás nikdo nic nechce. Tady můžete strávit čas se zajímavým hostem zřad úspěšných podnikatelů nebo vedoucích pracovníků i s podobně smýšlejícími lidmi, vzájemně se inspirovat a odpočinout si. Konáse jednou za čas vněkteré zkolínských restaurací, kde pronajmeme salonek, dáme si večeři, poslechneme si inspirativní přednášku, většinou vangličtině (spřekladem nebo bez, podle potřeb účastníků) a vklidu si popovídáme.
 
Tato setkání jsou určena všem, kteří zaměstnávají či jinak řídí další lidi. Konají se asi tak jednu za měsíc a pořádáme je proto, že chceme podporovat ty, kteří mají vliv na dění v našem městě.

Limity - pro každého muže

Muži všech věkových kategorií se nepravidelně scházejí ve dvouskupinách kpovídání, grilování, sledování filmů, … A taky se navzájem motivují ktomu, aby překonávali své limity.

Další menší skupiny, které se scházejí (a teprve čekají na svůj neotřelý název)

  • Ženy (v Kolíně) – pro všechny ženy
  • Kutná Hora – pro všechny kutnohorské
  • Poděbrady – pro všechny z Poděbrad a širokého okolí
  • Tři Dvory – pro všechny ze Tří Dvorů a okolí